Červenec 2015

Chránič krku

16. července 2015 v 8:42

Vysoce pohodlný MOVEO Brace Extreme je chránič krční páteře, který se používá společně s integrální helmou. Tento chránič se stará o maximální snížení možnosti poranění krční páteře způsobené hyper-flexí, hyper-extenzí, axiálním zatížením, bočním zatížením a poranění krčních obratlů. Omezuje rotaci a extrémní zatížení krku ke zbytku těla díky speciálně navrženého a patentovaného MOVEO rámu.

Základním materiálem tohot modelu je karbon, materiál použitý jako podložka je z technického termoplastu. Společně s Kevlarem je tento model jedním z nejlehčích a nejbezpečnějších zařízení na ochranu při Motokrosu a jiných gravity disciplínách na trhu.

Moveo Brace Extreme nabízí různé způsoby jak jej uchytit. Jednou z možností jsou také uchyty na suchý zip, které se dají lehce přišít na bunde, ve které jezdíte například Enduro. Krom toho nabízí také inovativní flexibilní systém, který umožňuje použití tohoto chrániče v každodenním ježděním tak, aby vás chránič nijak neomezoval či nevadil.

Moveo chránič krční páteře Extreme je vhodný převážně pro motokrosové disciplíny, ale skvěle padne také MTB gravity jezdcům.

Díky inovativnímu systému MOVEO jsou chrániče nastavitelné od velikosti S do XL bez nutnosti dokupování jakýchkoli dílů.

Hmotnost: 690g

Materiály:
- zadní a přední díl: polyamid vystužený skelnými vlákny
- vrchní pěna: ERF síťovaný kompozit
- závěsy: elastomerní PP
- rychlospojka: suchý zip
- mechanismy a pohyblivé systémy: POM

Velikosti:
- rozsah použití: obvod hrudi od 80 do 125cm
- integrovaný systém regulace velikosti bez nutnosti výměny dílů
- 4 velikosti v jednom!

Obsah balení:
- chránič krční páteře Moveo Dynamic
- Návod na použití
- pytlík na přepravu
- TF popruhy
- imbusový klíč pro nastavení velikosti
- zip nástavec 50mm