Prosinec 2012

Chránič krunýř

12. prosince 2012 v 1:23 | chrániče

Chrániče

krunýře
THOR Quadrant chránič je vyvinutý pro zajištění maximálního pokrytí s minimálním omezením. Dokonalé tvarování chrániče krunýře zaručuje maximální pohodlí v jezdecké pozici. Ergonomický design obsahuje boxer-žebro design, který poskytuje tuhost a přirozené vzduchové kanály. Pomocí tohto přístupu se maximalizuje proudění vzduchu.

Výrobci chráničů

12. prosince 2012 v 1:06 | chrániče
V následující tabulce naleznete rozložení jenotlivých oblastí
chrániče kolen (Acerbis, No Fear, Zandona).
chrániče holení (Acerbis).
fotbalové chrániče.
chránič páteře (FOX, FM Racing, Thor Acerbis, No Fear, Zandona).
Leatt Brace
krunýře (Acerbis No Fear, FOX, Thor, FMRacing Zandona).
dětské chrániče (Acerbis, FOXRacing ).
chrániče loktů (Acerbis, NoFear, Zandona).

chrániče

12. prosince 2012 v 0:00 | chrániče
Chrániče na motorku je tak specifická oblast oblečení a ochranných pomůcek, že by si zasloužila větší oblast než krátký článek.Je to oblast kde se prolíná úžasmá oblast lídských tužeb o neomezovaném výkonu, životu a touze o naprosté svobodě, kdy lidský život nemůže nic ohrozit s realitou, kde se ví, že lidé nežijí na věky, nežijí bez bolesti, trpí nemocemi i zraněním. A právě v tento momet přícházejí na scénu chránič, který člověka ochrání před zraněním a umožní mů nejen mnohem intenzivnější sportovní výkoy a ale i možnt žít opravdový život svobodně bez mrazícího strachu před zraněním, ale s plným vědomím, že o jeho bezpečnost je postaráno.Mezi nejdůležitější patří chránič loktů hýždí i páteře.
A je jedno jestli se jedná o chrániče kolen, holení nebo o fotbalové chrániče každý z nich má své místo v ohromné oblasti zboží, které chrání před zraněním.